Pięć lat niedzielnego biegania – 27 listopad 2011

Pięć lat temu – 26 listopada 2006 roku, spotkaliśmy się pierwszy raz w niedzielne popołudnie, by aktywnie się zrelaksować. Trudno było wówczas przewidywać, że ten pomysł rzucony przez Jacka Chudego, zmieni nasze przyzwyczajenia, a biegać, czy maszerować z kijkami trekingowymi, będziemy przez lata. Więc zapraszamy w niedzielę, 27 listopada, na godzinę 12.30 wszystkich, którzy się z nami kiedykolwiek spotkali w niedzielne popołudnie i tych, którzy chcieliby zasmakować trochę aktywnej rekreacji, na jubileuszowe spotkanie, które będzie miało miejsce na parkingu przy mostku na drodze prowadzącej na Cisie. Stamtąd wyruszamy co tydzień na godzinny jogging. Nieprzerwanie od pięciu lat.

5r_nbp_minPięć lat i jak widać, jeszcze się nam nie znudziło. Wciąż biegamy, spacerujemy, a co nie mniej ważne, korzystamy z okazji by się spotykać i poznawać nowych przyjaciół, o podobnej wrażliwości postrzegania świata. Przez ten czas, chętnych na chwile aktywnej rekreacji przybyło. Czujemy satysfakcję, że pomysł nie spłonął w przysłowiowym słomianym zapale. Gdyby nie Jacek Chudy – kto to wie? Dlatego, dziękujemy Ci Jacku za tę inicjatywę, życzliwość i serdeczność, która buduje więzi i daje poczucie sensu dla trwania naszych pasji.  Dziękujemy również biegającym przyjaciołom z Częstochowy, Żarek, Kłobucka, którzy przyjęli zaproszenie na jubileuszowe spotkanie. Oprócz wspomnień i ponad dziesięciokilometrowej przebieżki, było również ognisko   i życzenia, by w równie miłej atmosferze spotkać się za rok.

 

Share Button
Ten wpis został opublikowany w kategorii KKTA z euronet.net.pl, Starsze wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz