Rajd rowerowy LGD Zielony Wierzchołek Śląska po gminach Krzepice i Lipie – 08.07.2012 r.

Znów mieliśmy przyjemność spotkać się z przyjaciółmi, aktywnie spędzić niedzielę i poznać, lub po raz kolejny zagościć w interesujących miejscach gmin Krzepice i Lipie. Stało się to możliwe, dzięki kontynuowaniu projektu rajdów rowerowych po terenach gmin stowarzyszonych w Lokalnej Grupie Działania „Zielony Wierzchołek Śląska”. Jak zwykle wzorowa organizacja i merytoryczne przygotowanie wycieczki stało się doskonałym narzędziem promocji. Dzięki temu dotarliśmy do miejsc skrytych w zakamarkach historii i owianych niezwykłymi opowieściami. Stanęliśmy w cieniu kilkusetletnich pomników przyrody, u wrót szlacheckiego dworku, przy sakralnych zabytkach i pośród mogił krzepickich żydów. Życie, to ciągle poznawanie świata. Tego odległego i bliskiego, który choć na pozór prozaiczny, kryje wiele tajemnic. Trzeba więc dziękować wszystkim tym, którzy budzą w nas tę świadomość. Wkładają w to dzieło zaangażowanie, wysiłek i cieszą się naszą radością. To zadowolenie niech będzie dla organizatorów nagrodą i niech obróci w niepamięć okoliczności wciąż towarzyszące obecności pana G.C. w „wierzchołkowych” rajdach.

lgd_krzep-lip_2012_minZainteresowanych zapraszam do fotogalerii oraz do indywidualnych powrotów na tereny odwiedzanych gmin, w czym mogą pomóc udostępnione do pobrania : mapa trasy oraz folder. Więcej informacji na stronie internetowej organizatora oraz na Częstochowskim Forum Rowerowym.

Share Button
Ten wpis został opublikowany w kategorii KKTA z euronet.net.pl, Starsze wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz