Półmaraton Ślężański – Sobótka

W sobotę 29 marca u stóp podwrocławskiej Ślęży odbył się bieg na dystansie połowy maratońskiej trasy, w którym z powodzeniem uczestniczyli nasi przyjaciele i klubowicze. Wyznaczona trasa miała prawie górski charakter i wymagała od uczestników solidnego przygotowania kondycyjnego. Na starcie stanęło 618 biegaczy.

Reprezentujący KKTA Jacek Chudy, z czasem 1:45:43 zajął w klasyfikacji open 241 miejsce a w swojej grupie wiekowej na 159 rówieśników był 62-gi.

Blachowianin – Krzysztof Borowski został sklasyfikowany na 10-tym miejscu z czasem 1:20:55. Wśród pięćdziesięciolatków, których wystartowało 114-stu dał się wyprzedzić tylko jednemu zawodnikowi.