Rajd rowerowy w Gminie Przystajń – 18.09.2021 r.

Urząd Gminy Przystajń i przyjaciele długoletniego jej sekretarza śp. Bogusława Leszczyńskiego, zapraszają na rajd rowerowy poświęcony jego pamięci. Wszystkie informacje są zamieszczone na stronie internetowej Urzędu.

rajd_rowerowy_20210918_minJeżeli pogoda nie zniweczy tego planu, z Blachowni wyjedziemy o godzinie 8.00, z parkingu przy Ośrodku Sportu i Rekreacji. Proponuję dojazd do Przystajni oraz powrót trasą, jak na linkowanej tutaj mapie.

Niepokój związany z pogodą, był zbyteczny. Mogliśmy spotkać się z dawno niewidzianymi przyjaciółmi i znajomymi z rowerowych wycieczek. Powspominać jakże niedawne czasy, gdy z Bogusiem przemierzliśmy kilometry tras, docierając do ciekawych miejsc, do których nas prowadził . Pozostanie na zawsze w pamięci budząc wspomnienia nie tylko przy cmentarnej mogile, ale przy każdej kapliczce  z „Nepomukiem”, którą napotkamy na rozstajach dróg, czy przy rzecznych przeprawach. Bardzo dziękujemy organizatorom rajdu za serdeczne przyjęcie i profesjonalne przygotowanie imprezy. Zdjęcia zamieszczone w galerii dokumentują to wydarzenie.

rajd_rowerowy_20210918_1_min

Share Button
Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacja, Sport i turystyka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.