Rowerowa Orbita 2024. 20-21 lipca 2024 r.

Podobnie jak w latach poprzednich, tak i w tym roku Krzysztof „Krzara” Arabas organizuje rowerowe „orbitowanie” wokół Częstochowy. Dzięki skutecznym zabiegom organizacyjnym Krzysztofa, wspartym ogromem włożonej w przygotowanie imprezy pracy, nabiera ona coraz większego prestiżu, ciesząc się szerokim zainteresowaniem wśród pasjonatów rowerowych aktywności. Pomimo natłoku obowiązków, Krzysztof pamięta jak zwykle o naszej społeczności, kierując w stronę KKTA zaproszenie :

Drodzy przyjaciele zaprawieni w chodzeniu, bieganiu i jeżdżeniu.
20-21 lipca będzie kręcić się wokół Częstochowy kolejna, szesnasta rowerowa Orbita poprowadzona również przez Blachownię.
Wróciła po 4 latach z wersji 12 godzinnej do opcji 24 godzinnej, czyli tej, dającej większą możliwość dobowych życiówek, przy zachowaniu całego uroku rowerowego dowolnego kręcenia. Orbita to nie zawody a okazja do wspólnego kręcenia, do spotkania się kolarskiej braci. Dla wielu to też możliwość sprawdzenia się w wielogodzinnej jeździe również w warunkach nocnych. Są do wyboru dwa starty: Wieczorny w sobotę o 19:00 i Poranny w niedzielę o 7:00.
Mamy również nowe miejsce startu i całodobowego pit stopu. Był Folwark Kamyk, Lotnisko Rudniki a tym razem gości nas Fabryka Rowerów TREK w Częstochowie.
Okrąg 125 kilometrowy.
Jeśli chciałbyś wziąć udział, to zgłoś się poprzez odpowiedni Formularz zgłoszeniowy na wydarzeniu fb „Orbita”24.
Z pozdrowieniami
Krzysztof Arabas (organizator Orbit)

Serdecznie dziękujemy za pamięć, życząc satysfakcji z kolejnej udanej imprezy. Pamiętając o wszystkich uczestnikach, szczególnie aktywnie  kibicujemy kolegom i przyjaciołom z górskich wędrówek, realizowanych w ramach projektu KKTA, którzy wezmą udział w ORBICIE’24.

Orbita_2024_min

 

Share Button
Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacja, Sport i turystyka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.